Catering - Katowice

Catering jest dość szybko rozwijającą się branżą i z roku na rok rośnie liczba klientów. Coraz to więcej osób decyduje się na tego typu usługi, doceniając przede wszystkim ich wygodę. Nasza firma oferuje taki catering na terenie Katowic. Podczas wykonywania wszelkich zleceń zawsze dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Przy tym cały czas staramy się rozwijać, aby móc mieć jeszcze atrakcyjniejszą ofertę dla Państwa. Wszystkie przygotowywane przez nas potrawy są na bazie wysokiej jakości składników. Dzięki temu oferowany przez nas catering spełnia naprawdę wysokie standardy.

Usługi Akademii Sztuki Kulinarnej to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. To co nas wyróżnia to wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o detale. Działamy na rynku od ponad 20 lat i przez ten okres mieliśmy okazję organizować największe imprezy na terenie całego kraju. Oferujemy catering na terenie miasta Katowice. Proponujemy szeroki zakres usług, obszerny wybór dań oraz dużą elastyczność w tworzeniu menu. Każde menu opracowujemy indywidualnie w zależności od potrzeb i preferencji naszych klientów. Zapewniamy kompleksowe usługi, jedzenie, napoje, obsługę kucharzy oraz kelnerów, stoły, krzesła, stoły cocktailowe, zastawę stołową, aranżację stołów bankietowych. Nasz catering zawsze jest w stu procentach satysfakcjonujący dla klientów.

Catering w Katowicach

Oprócz smacznego jedzenia gwarantujemy piękną oprawę estetyczną cateringu. Nasi kucharze dbają o to, aby smak serwowanych dań był równie dobry, jak ich wygląd. Realizujemy również, zamówienia potraw dla osób prywatnych z odbiorem własnym w naszej siedzibie lub z dowozem do klienta. W ofercie mamy więc:

  • catering dla firm (obsługujemy imprezy/eventy od 20 do 2000 osób)
  • catering na imprezę i przyjęcia (wesela, przyjęcia urodzinowe, chrzciny, komunie, studniówki, pikniki)
  • catering świąteczny
  • catering fringer food, kanapki, sałatki
  • catering na terenie Katowic dla osób prywatnych

Naszym priorytetem jest dostosowanie się do potrzeb klienta i przygotowanie oferty, która w pełni będzie dopasowana do określonych wymagań. Mamy świadomość, iż catering jest niezmiernie istotnym elementem każdego spotkania czy imprezy i dlatego też zapewniamy wysokiej jakości usługi na terenie Katowic. Chcąc osiągnąć zadowolenie osób organizujących przyjęcie, a także gości, staramy się, aby nasz catering nie tylko był smaczny, ale również i zdrowy. Przy tym dbamy o najwyższą jakość serwowanych przez nas potraw, korzystając ze sprawdzonych półproduktów i składników.

Wysokiej jakości catering

Oczywiście wiemy, że catering to nie tylko smak i jakość potraw, ale również i właściwe ich podanie. W końcu na początku jemy oczami. Dlatego też dbamy o wyjątkową estetykę podczas przyjęć. Oferowany przez nas catering jest dopracowany w każdym calu. Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług, to otrzymają Państwo nie tylko starannie skomponowane menu, które będzie idealnie dopasowane do Państwa potrzeb oraz charakteru organizowanej imprezy. Również zapewniamy wysoką jakość potraw, gdyż są one przygotowane na bazie najlepszych składników.

Co ważniejsze dbamy także o estetykę podawania naszego menu, aby wyglądało ono atrakcyjnie, a przy tym nadawało wyjątkowy charakter całej imprezie. Dostosowujemy się do każdych warunków. Przygotujemy więc catering na ekskluzywny bankiet bądź też imprezę plenerową. W każdym przypadku jesteśmy w stanie doradzić Państwu najodpowiedniejsze rozwiązanie. Zachęcamy więc do kontaktu. Oferujemy catering na terenie Katowic, który spełnia najwyższe standardy, w związku z czym zawsze zapewnia on pełną satysfakcję naszych klientów.