Akademia Sztuki Kulinarnej Anmark posiada dwie sale bankietowe, które łącznie mieszczą 160 osób. Przyjęcia weselne mogą odbywać się na dwóch lub jednej sali w zależności od wielkości przyjęcia oraz preferencji młodej Pary.

Jesteśmy z Wami od samego początku, pomagamy sprawić, żeby ten dzień był wyjątkowy dla Was ale też dla Waszych Gości. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, dlatego na pierwszym spotkaniu szczegółowo omawiamy wymarzoną wizję przyjęcia weselnego. Pomagamy w dopasowaniu idealnego menu, dekoracji, motywu przewodniego wesela, stołu Państwa młodych, ustawieniu stołów Gości.

Akademia Sztuki Kulinarnej to pyszne jedzenie do którego przywiązujemy niezwykłą wagę. Właściciele lokalu oraz kucharze dbają zarówno o smak oraz wygląd serwowanych potraw. Oprócz pysznej kuchni wyróżniają nas nasze stylowe i klimatyczne sale weselne, które stanowią idealne tło dla teledysków jak i zdjęć weselnych.

To co nas cechuje to wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa kucharska oraz kelnerska i dbałość o szczegóły. Zapewniamy dekorację oraz żywe kwiaty zgodne z najnowszymi trendami w branży florystycznej.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu w celu obejrzenia sal oraz umówienia indywidualnych spotkań.

Tel 32 265 26 29 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych ofert w zakładce NASZE MENU - WESELA